Slide
Akcesoria

do basenów

Akcesoria w naszej ofercie

Modeli basenów z poliestru jest wiele, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Państwa ten właściwy. Co prawda nie zmienimy dla każdego klienta kształtu niecki basenowej, ale już indywidualnie możemy zaplanować jej kolor, rozmieszczenie dysz i oświetlenia, dopasować urządzenia techniczne.

Technika basenowa

Instalacje filtrujące, ogrzewanie, oświetlenie i zestawy montażowe do tych instalacji.

Pielęgnacja i czyszczenie

Zestawy do mycia i czyszczenia – ręczne i automatyczne odkurzacze , wszelkie środki chemiczne i testery do utrzymania i kontroli dobrej jakości wody.

Zadaszenia basenu

Przesuwane zadaszenia stają się dzisiaj integralną częścią basenów. Dzięki właściwościom nowo wykorzystywanych technologii umożliwiają idealne wykorzystywanie energii słonecznej, przedłużając sezon kąpielowy i obniżając koszty eksploatacji basenów.

Skrzynia montażowa

Instalacja filtrująca, oświetleniowa, przeciwprąd i podgrzewanie muszą być umieszczone w tzw. pomieszczeniu technicznym, studzience technicznej lub w gotowej skrzyni montażowej.

Zadaszenia basenu

Najważniejszymi funkcjami zadaszenia jest termoizolacja oraz bezpieczeństwo. Pozwala nie tylko wydłużyć okres kąpielowy, ale i korzystać z basenu przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, jak również zapewnić bezpieczeństwo dzieciom oraz zwierzętom. Dobrze dopasowane zadaszenie stanowi też element ozdobny.

Dostępne warianty zadaszenia

Elegance S

6,58 x 4,15 x 0,85 m

Elegance M

7,58 x 4,53 x 0,85 m

Elegance L

8,68 x 4,78 x 0,85 m

Elegance XL

9,68 x 4,78 x 0,85 m

Elegance XXL

10,68 x 5,17 x 0,90 m

Skrzynia montażowa

Nasza firma oferuje dostawę takiej skrzynki z zamontowanymi już wcześniej instalacjami – zgodnie z zamówieniem klienta.

Możesz trenować bez wychodzenia z domu

Aby stale udoskonalać swoje umiejętności pływackie i móc trenować bez wychodzenia z domu, proponujemy zakup instalacji przeciwprądu.

Akcesoria dopasowane do Twojego basenu

Modeli basenów z poliestru jest wiele, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Państwa ten właściwy. Co prawda nie zmienimy dla każdego klienta kształtu niecki basenowej, ale już indywidualnie możemy zaplanować jej kolor, rozmieszczenie dysz i oświetlenia, dopasować urządzenia techniczne.

Baseny poliestrowe wyróżniają się spośród innych również korzystną ceną. I nie chodzi tutaj tylko o cenę zakupu, ale też koszty w trakcie użytkowania. Doradzamy również w zakresie doboru odpowiednich zestawów filtracyjnych, przeciwprądu oraz podgrzewania wody, jak również zestawów do montażu poszczególnych instalacji oraz urządzeń do utrzymania czystości basenu i środków chemicznych do utrzymania właściwej jakości wody.

W przypadku planowania basenu ważną rolę odgrywa nie tylko design, wielkość i głębokość, ale również jego lokalizacja i koszty użytkowania. Doradzamy przy doborze odpowiednich systemów filtrowania wody, budowania pomieszczenia technicznego lub stacji filtracji, instalacji przeciwprądu, oświetlenia i ogrzewania wody. Udzielamy też instruktażu utrzymania właściwej jakości wody i czystości basenu.  Doradzamy, jak zabezpieczyć basen na zimę i jak uruchomić go ponownie na wiosnę. Wszystko po to, aby użytkowanie basenu było jedynie źródłem radości.

Zestaw osprzętu i akcesoriów jest dobierany do każdego modelu basenu indywidualnie z największą dbałością o szczegóły przez grono specjalistów. Zakupując komplet nie musisz się martwić o ukryte koszty. Osprzęt renomowanych europejskich firm gwarantuje długoletnie sprawowanie oraz odpowiednią wydajność.

Koszty utrzymania i konserwacji basenów poliestrowych kształtują się korzystniej, niż innych basenów. Powierzchnia powleczona powłoką z żelkotu jest gładka i uniemożliwia osadzanie się na niej glonów i innych mikroorganizmów. W przypadku właściwego utrzymania czystości wody i samej niecki wystarczy kontrola właściwej wartości pH oraz użycie robota czyszczącego.

Skimmer

Zestaw filtracyjny

Przeciwprąd

Montaż elementów (skimmer, dysze, lampy) wymagających ingerencji w nieckę jest wykonany przez naszych montażystów zapewniając profesjonalne uszczelnienie oraz pełną gwarancję.